Didkiemio seniūnija (žemėlapis)

Didkiemio seniūnija yra Vakarų Lietuvoje (Žemaitijoje), Šilalės rajono savivaldybėje, Tauragės apskrityje. Administracinis centras ir didžiausia gyvenvietė – Didkiemio kaimas, kuriame gyvena beveik 3/4 visų seniūnijos gyventojų. Gyventojų skaičius seniūnijoje – tik kiek daugiau nei 200.

Didkiemio seniūnija
Didkiemio seniūnijos žemėlapis

Seniūnija yra Žemaičių plynaukštėje – vietoje, kur Žemaičių aukštuma pereina į Pajūrio žemumą. Tad kraštoovaizdis čia lygus arba banguojantis, palaipsniui žemėjantis pietvakarių kryptimi. Pietiniu pakraščiu teka Jūros upė, o tiksliau Balskių tvenkinys, susidaręs patvenkus šią upę. Seniūnija labai miškinga, didelę jos dalį užima Pagramančio miškas, kuriame yra ir didelę Plynosios pelkė. tik pietinėje dalyje yra daugiau žemės ūkio naudmenų, čia susitelkusios ir seniūnijos gyvenvietės. Seniūnijai taip pat tenka dalis Pagramančio regioninio parko.

Didkiemio seniūnija yra atokiai nuo didžiųjų miestų. Tik pačiu rytiniu pakraščiu eina krašto kelias KK164, jungiantis Tauragę ir Mažeikius. Kitur eina tik rajoninės reikšmės keliai.